| lilith16 a întrebat:

Ce simptome are sevrajul in general? Ati experimentat vreodată asta?

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

N-am experimentat, dar unchiul meu e în sevraj... poveste lungă, nu mă risc s-o scriu aici!

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca oricine a experimentat asta. Sevrajul dopaminei cred ca se poate pune. Nu trebuie sa fie neaparat luat in calcul consumul de droguri.

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sevraj de la ce? ce simptome are?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

De la ce?
Pusesem două întrebări mai demult. Uite a doua, am lăsat link acolo de la prima:
https://www.tpu.ro/......ps-bit-ly/
Na și așa s-a apucat unchiul meu de băut. În mai și iunie, a fost de mai multe ori la spital, dar obligat de părinții lui. Dar lua tratamentul câteva zile, iar se punea pe băut și tot așa. În iulie, l-au internat în ceva spital din cluj presupun că la dezalcolizare, iar bunica mea mi-a zis că el ar fi în sevraj. Era foarte nervos, iar mereu se certa cu toată lumea. Se tot agita și urla la toți. În câteva zile m-am trezit cu el venind la mine și spunându-mi că n-are sens să mai trăiască, etc. Fata de care era îndrăgostit urmează să facă nunta cu un alt flăcău. Dar observ că în ultima vreme s-a mai calmat. Cred că o să-și revină.