| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care sunt cele mai plictisitoare cinci obiceiuri pe care le-ai experimentat vreodata in viata ta?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E cumplit de plictisitor sa calci haine, sa te barbieresti, sa astepti o femeie sa se pregateasca inainte de vreo plimbare sau vreun eveniment, sa o urmaresti pe Monica Niculescu jucand tenis, sa stai la curs la unii profesori de la mine din facultate sau sa mergi la cumparaturi cu o femeie.

| Drimmero a răspuns:

1-5=Mersul la cumparaturi

| Mayhem666 a răspuns:

1.Scoala/liceu/facultate
2.Invatatul pentru scoala/liceu/facultate
3.Asteptatul cuiva care nu mai apare
4.Statul degeaba
5.Nu mai stiu ce sa mai pun, nu mai am idei pe moment, scuze! laughing

| doge10 a răspuns:

Scoala le are pe toate 5.