| RAY a întrebat:

Ce simti cand te enerveaza cineva? Care este limita ta? Ai vrea sa o testam?

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce simt cand ma enerveaza? depinde cat de tare ma enerveaza, de obicei simt cum urca sangele in cap si simt o furie de nedescris in momentele alea, incerc sa ma controlez atunci pentru ca poate degenera,, de obicei prefer sa ma descarc fara sa ma vada cineva, ca trantesc, lovesc lucruri.

Nu as vrea sa testam asta, sunt prea binedispus acum pentru a ma enerva.

| RAY explică (pentru Drimmero):

A castigat ceva arsenal anul asta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da, chiar in prima zi din an, cu 4-1.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Acum mai enervat tu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Esti fiinta bipolara atunci daca te enervezi cand nu exista motive.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Credeam ca spui nimic si ca urma sa te enervez dar asa, drama se incheie

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ma enervez asa rau in mediul virtual + de asta nu vad motiv pentru care sa ma enervez. La multi ani si un an nou bun,, sanatate! Mai mult iti urez decat sa te urechez/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Multumesc,isi doresc la fel, si ca echipa ta sa ajunga unde isi doresti

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De asemenea! Sa fie...ca mi-au mancat ficatii atatia ani de zile, merit si eu o bucurie d-asta candva, dar nu se stie cand, m-au albit/

| Andreeush a răspuns:

Imi vine sa strang de gat acea persoana dar ma abtin laughing

| RAY explică (pentru Andreeush):

Deci ai sari la gatul meu, daca te-as enerva, ce romantic

| Andreeush a răspuns (pentru RAY):

Am zis ca asta as vrea atunci cand ma enerveaza cineva dar ma abtin.
Nu am strans pe nimeni de gat.
Oricum sunt destul de calma in general.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"Ce simti cand te enerveaza cineva?"
Cand ma enerveaza cineva simt ca imi zvacneste o vena la tampla.
"care este limita ta?"
Limita mea e de 120 de minute dupa care ma ridic de pe scaun si plec fara sa il plesnesc ca ma da in judecata si nu am bani sa platesc si belesc organu la parnaie.
"ai vrea sa o testam?"
Nu, nu vreau pentru ca fac spume la gura HA HA HA HA HA HA. serios acum nu e bine sa ma superi inteleg fiecare om are o limita.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Si pe tine te am enervat laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Da mai enervat! mai citeste odata ca am modificat raspunsul.

| syd2 a răspuns:

Depinde cum ma enervez, enervarea pe prieteni e normala sau pe familie, nu simt mare chestie, insa cand vine vorba de ura de aia, nici nu as mai simti ceva daca persoana care mi-a provocat starea ar muri, oricum nu dau pret pe vietile omenesti, nici pe a mea insasi laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Cand ma enerveaza nu-i grav,cand urasc e grav.
Atunci vreau sa-l tai cu lama,sa arunc sare pe el si apoi sa torn spirt,ca sa nu se infecteze.
Sau sa-l leg,il bag intr-un sac si dau cu bata in el pana ii rup toate oasele thinking
Dar ma controlez si mereu doresc bine tuturor ce imi vor raul, fac bine celor care ma urasc, serios, am mana pe biblie.
Dar trebuie sa vad ce mana trebuie pusa pe ea, ca daca pun mana gresita nu se pune pentru ca ...trebuie sa existe un argument logic sigur aici, mhm, doar ca nu-l stiu eu.

| Justme1997 a răspuns:

Ma enervez serios foarte rar, si atunci bocesc un pic si trece. Testează-ma laughing

| RAY explică (pentru Justme1997):

Pe unde ai fost?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Ma plictisisem si nu am mai trecut pe aici de ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu imi exprim nervii, ii reprim. Desi stiu ca imi fac rau.

| GirlOnline81 a răspuns:

Sunt foarte rabdatoare de obicei, dar (da, exista un dar) pana la un punct. Cinismul si snobismul, printre altele, este limita pe care n-o pot trece cu vederea pentru nimeni.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Ce simt? Pai începe sa mă doară stomacul dar eu, răbdător, încerc sa îi explic omului opinia mea de 3-4-5-6-700 de ori pana când ridic tonul iar după aceea nu e de bine deloc dar de obicei nu am ajuns la asta.

| Horus35 a răspuns:

Testează-mă.

| RAY explică (pentru Horus35):

Nu am de ce, tu esti o fata inteligenta

| UnderPressure a răspuns:

Cu mine ai testat-o la intrebarea despre vise si la aia despre spatiu. Nu e destul?
Ai vazut in felicitare ca nu m-ai enervat, nici sacait, numai ca nu te pot ajuta in cearta aia si nici nu ii stiu motivele.
Mai bine intrebi cum sa nu te mai enervezi, nu ce simti cand te enervezi, ca fiecare stie ce simte cand se enerveaza! laughing

| Maria3458 a răspuns:

Simt o furie dar stiu sa ma controlez!

| RAY explică (pentru Maria3458):

Interesant,isi controlezi bine partea emotionala