| anonim_4396 a întrebat:

Ce simţiţi voi când vă gândiţi la toamnă? dar la iarnă?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Simt o bucurie imensa ca nu mai trebuie sa fac teme. Se pare ca altii n-au bucuria asta. laughing

| mona a răspuns:

Simt o mare dezamagire cand ma gandesc ca voi tremura de frig dar in acelasi timp ma consolez ca ....vin sarbatorile de iarna

| Grimmjow69 a răspuns:

"toamnă" simt un gol in mine, nu prea stiu sa descriu.

"iarnă" fericire.

O seara placuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natura renaste.

| NicoNicolletta a răspuns:

Cand ma gandesc la toamna parca imi vine in suflet sentimentul de frig si de frunze ce tremmura in copac pana sa cada pe pamant, iar cand ma gandessc la iarna ma gandesc la un anotimp friguros in care animalele si pasarile dispar si inghetul prinde plantele si le acopera de zapada.