| anonim_4396 a întrebat:

Ce site uri de socializare romanesti cunoasteti? Fara sa gasesti copiii lipsiti de educatie, oameni de proasta calitate... sa poti avea conversatii decente si oameni educati. Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buă.
Cea mai bună socializare este cea reală, nu pe internet!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Hm! interesant ca acest raspuns vine din partea uneii persoane care nunai intr-o zi obisnita are la activ peste. 20 de raspunsuri- sorry mi-am permis sa arunc o privire pe pagina ta.

| mgtow a răspuns:

Pe la biblioteca cand discuti cu persoane de la 30 de ani in sus poti zice ca e bine in rest nimic.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ihi. Asta daca iti permite timpul. Mersi.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo fac temele pentru liceu nocturn si ma inteleg bine cu paznicul care si el isi rezolva temele online ca mine laughing