| robbyy a întrebat:

Ce stiti voi sa faceti cel mai bine?big grin cel mai bun raspuns primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sa colind hipermarketurile si sa stric banii pe nimicuri

3 răspunsuri:
| Bonotralalala a răspuns:

Sa scriu happy

| Dubaster a răspuns:

Comert electronic – asta e a 2-a mea dragoste, dupa web design Intr-o vreme am trait si din retusat fotografii (in vremea in care abia aparusera photoshoapele si lumea inca mai credea ca modelele din revista sunt naturale; era un soc sa le povestesc prietenilor cum modelele alea erau prelucrate de oameni ca mine)
La fel, as putea sa dau meditatii de photoshop, de illustrator, de html/css/php
Nu in ultimul rand stiu sa mestec ciunga, ca nimeni altu big grin

| laur4ever a răspuns:

Sa merg la cinema si in mall-uri.La Maritimo Shopping Center, in Constanta tongue.