| VasileRapidistu13 a întrebat:

Ce sunt șanse mai mari să îți pierzi viața în accident rutier sau să dea Putin cu bombele?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești din regiunea Donețk (de ex), da ai cele mai mari șanse pentru a 2 a alternativă!

| VasileRapidistu13 explică (pentru sierra1):

Eu zic.de noi românii sau alta tara infara de ucraineni

| sierra1 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Ai văzut pe la noi să pice bombe?

| J0B0MAT a răspuns:

Păi statistic, cu mașina mergem cam zilnic. Puțin nu dă cu bombe zilnic într-o altă țară are nu e Ucraina. Deci aș zice prima variantă.

| VasileRapidistu13 explică (pentru J0B0MAT):

Sa faci accident rutier si sa-ti pierzi viata sunt sanse de 0, 02 % daca sunt sanse mai mari sa se intample asta decat sa dea Putin cu nuclearele, inseamna ca nu e motiv de stres.P.s oricum daca da nu prea am ce pierde, decat viata laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Un fleac. No stress.