| SilentRain a întrebat:

Ce superputeri ti-ar placea sa ai?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Sa controlez timpul, asa pot sa repar unele greseli dar mi-ar place s i sa fiu invizibil sau sa scuip foc sau gheata rolling on the floor

79 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

În acest moment al vieții, aș vrea să rețin un semestru peste noapte rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa raspund eu in locul tau. " Sa imi dau seama ce varsta si nume are o anumita persoana". Este? ESTEE? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invizibilitate,telekinezie,sa zbor...

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Dar stiu deja tongue
Are 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

laughing E bine. Ai acelasi iq cu Vibe si alti 3 pokemoni de pe aici. Esti pe drumul cel bun!

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Razii tu, razii dar tot pierzator ramai, plus ca nu te tii de cuvant, hahalero nu estii om cinstit

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Mi-ar placea sa stiu ce gandesc oamenii, sa le citesc gandurile, sa fiu invizibila si sa zbor.

| RAY a răspuns:

Numi doresc ceva care ar incalca legile fizici, desi nu-mi doresc o super putere,imi doresc sa imi pot folosi creierul la maxim,sa am mai multa creativitate,imaginatie,inteligenta,sa memorez mai usor, sa invat mai multe limbii =ma pasioneaza asta, sa pot acumula informati cat mai multe, sa pot sa ma teleportez =asta e posibil, sa zbor cu o nava spationala in univers, nu-mi place chestii care sunt anti stiinta si care incalca legile fizici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e problema mea ca tu ai memorie de mangusta. Si ca nu stii sa rogi frumos ceva tongue

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Se fac progreseze in acest sens, exista deja o stiinta care se ocupa de asta http://www.scientia.ro/......tiile.html

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu,niciodata happy

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca stii engleza vezi de neurostiinta http://www.psychologies.ro/......ta-2140433

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Norocul tau ca nu esti o persoana foarte curioasa atunci big grin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Tu ce super putere ti ai dori?

| FaraNumePls a răspuns (pentru Raniaa):

Si eu la fel sad

| RAY a răspuns (pentru Raniaa):

In fapt sute de trilioane de date ar putea retine creierul tau doar ca nu vede vreun motiv sa faca asta, creierul retine ce considera el ca e important pentru tine, esential pentru supravetuire, vad ca o duci bine stai pe TPU

| FaraNumePls a răspuns (pentru Raniaa):

Sa pot vorbi cu dracii laughing (pe bune)

| mgtow a răspuns:

Sa congelez pe fiecare femeie sau barbat care isi inseala partenerul de viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.google.it/......ps?/search

| SilentRain explică (pentru RAY):

Sa pot controla timpul

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ai vrea sa fiu in timpul tau sincer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.google.it/......ps?/search

| GoldenZenith a răspuns:

Teleportarea.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Unde te ai teleporta?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Undeva la munte, in Las Vegas, Dubai, pe Luna și tot așa.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Prezenta ta in timpul meu e irelevanta, draga mea
https://i.imgur.com/0v90L2H.gif