| SilentRain a întrebat:

Ce superputeri ti-ar placea sa ai?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Sa controlez timpul, asa pot sa repar unele greseli dar mi-ar place s i sa fiu invizibil sau sa scuip foc sau gheata rolling on the floor

79 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba asa saracie esti?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Am bonuri de masa, nu mai sunt saraca, ai inteles?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Saracie desi cumperi tu de mancare?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Da foamete, iti cumpar si apa daca esti baiat cuminte

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Coca cola saracie si napolitane

| SilentRain explică (pentru RAY):

Aha cum sa nu, stai sa fac rata la banca
Apa plata si pufuleti atata vezii

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Dar cine te pune sa vorbesti cu mine?, du-te si cautati altul bre, tu fiind fata gasesti repede cati baieti vrei

| SilentRain explică (pentru RAY):

Asta sa o crez tu, doar alea frumoase gasesc baieti
Nu sti cumva... din greseala, nr de tel al altui german pana in 24 de ani, care sa ma enerveze, in locul tau :p

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu generaliza aiurea

| SilentRain explică (pentru RAY):

Bine,bine
Nu vrei sa te mariti cu mine? Am bonuri de masa tongue

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Prima oara homo sapiens feminim trebuie sa ne vedem sa simt ceva =o dorinta sexuala fata de tine si tu si atunci avem ce discuta

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ete 'fsss mai bine ma duc sa imi cumpar mancare din Cancicov
Auzi la el *simt ceva =o dorinta sexuala, ba aia o simti si pentru femeia de servici daca arata bine
Nu te mai iau de nevasta nici daca stii sa gatestii

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Corect asa e, pentru oricine, si tu la fel, simti atractie pentru oricine care te atrage

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu prea
Am vazut cateva specimene masculine frumoase cu caracter jegos, nu simteam atractie doar scarba

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Dar ce nu ti a placut la baiatul ala? https://www.tpu.ro/......mpita-hai/

| SilentRain explică (pentru RAY):

Poveste lunga, complicat

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu isi placea fizicul, personalitatea?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Aiurea,faza e ca avem doar 15 felicitari, de asta isi trimit mesaje aici

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Pe tine te afacteaza mult acele glume?