| NoNameJunior a întrebat:

Ce talente aveti? ale mele sunt dansatul si desenatul.

37 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu am voce magnifica, nu stiu sa dansez ametitor, nu cant la niciun instrument si nici nu fac schite in creion de iti pica ochii.Nu stiu daca este chiar un talent, dar toata lumea imi zice ca stiu sa ascult o persoana si sa o ajut sa isi gaseasca singura rezolvarile pentru problema care o macina.

| NoNameJunior explică (pentru Ramonaaaa):

Si mie imi place sa ascult oamenii. unii chiar mi-au spus ca ma pricep sa dau sfaturi.

| JeSa a răspuns:

La fel ca ale tale, ''dansatul si desenatul''.(/pictura) happy

| NoNameJunior explică (pentru JeSa):

Esti la cursuri de pictura sau de dans?

| JeSa a răspuns (pentru NoNameJunior):

Annete,
Am participat la cateva sedinte de dans, in rest cu pictura, m-am nascut cu talentul de-a picta. Dar, nu am continuat cu nici unul, datorita unor motive personale...
In viata... nu totul e dupa noi.

| NoNameJunior explică (pentru JeSa):

Da,stiu.

| whatevernvm a răspuns:

Am talentul bizar de a pune intrebari tampite oamenilor pana ii enervez suficient de tare incat sa tipe la mine, dupa care ma uit urat la ei si ii manipulezsmug

| NoNameJunior explică (pentru whatevernvm):

laughingTare.
majuscule!

| whatevernvm a răspuns (pentru NoNameJunior):

Danke, danke!

| NoNameJunior explică (pentru whatevernvm):

big grin
majusculele astea!

| Andrada003 a răspuns:

Eu fac un sport adica dans sportiv! Particim la concursuri de dans cu partenerul meu si iau locuri bune de exemplu ieri am participat la un concurs si am luat locul 2! Mai am talentul de a canta! Pa pa!

| NoNameJunior explică (pentru Andrada003):

Marfa! poti ajunge celebra! cred ca esti foarte bucuroasa.

| Andrada003 a răspuns (pentru NoNameJunior):

A da mersi mult! Sunt chiar bucuroasa!

| NoNameJunior explică (pentru Andrada003):

Pentru putin.

| itscloudyoutside a răspuns:

Eu sincer nu mi-am gasit inca un talent (din pacate). Poate ca am talent la chiatara... Dar o sa aflu daca da sau nu abia dupa ce mai fac cateva lectii (sunt doar la inceput). Pana atunci tind sa cred in continuare ca mancatul e activitatea la care ma pricep cel mai bine. laughing

| Andrutzikka a răspuns:

Paii eu sunt la canto sincer sa fiu, muzica o am in sangehappy

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

Bravo!

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Multumesc! Fac canto de la 5 ani si acum am 10 ani.Parintii mei au considerat ca trebuie sa ma pricep la ceva asa ca, m`au dat la lectii de chitara etc. Sincer sa fiu nu stiu ce ma faceam daca nu imi placea muzica.Tu ce talent ai?

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

Talentele mele sunt dansul si desenatul.
ma bucur ca esti la lectii de canto! si mie imi place foarte foarte mult sa cant dar nu am voce. oricum daca vreau sa o fac o fac dar intr-o camera unde sa nu ma auda nimeni.
si, pentru putin!

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Asa i-am spus si eu mamei chiar cand eram la inceput.i-am zis chiar asa: " Imi e rusine sa merg!" Si ea a zis ca, daca sunt rusinoasa nu o sa fac nimic.Asa ca am luat`o ca pe o lege si de atunci nu imi e frica sa fac nimichappy

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

Bravo tie! ca sa devii cantareata nu trebuie sa ai emotii pe scena.cine stie poate ajungi vedetahappy.

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Poate ca peste cativa ma vezi pe la televozorlaughingAm vise mari si cantatul e unul dintre ele:X

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

laughing
Si mie mi-ar placea dar, n-am voce.in schimb ma misc super! adica ma pricep foarte bine la dans.

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Cand spui MUZICA te gandesti la dans pentru ca, intr-o piesa iti trebuie si o coregrafie. smug Mult succes in dansat!happy

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

Mersi! si tie succes la cantat!

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Msii frumos dar mai am multi ani pana devin "cineva" in muzica. smug

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

Am vazut eu fete si de 7 ani care au ajung vedete si tu care ai 10 nu poti ajunge? la romanii au talent, ai vazut-o pe fetita aia care avea voce de soprana? a aplaudat-o sala in picioare.o stii pe alexandra stratan? cred ca are 8-9 ani, are si voce si este si vedeta. tine minte ca nu exista o anumita varsta ca sa devii vedeta!

| NoNameJunior explică (pentru NoNameJunior):

*au ajuns
scuze.

| Andrutzikka a răspuns (pentru NoNameJunior):

Mdaa.Doar ca mai trebuie.Alexandra Stratan a avut un tata cantaret si cred ca facea de la 3 ani lectii de canto.Dar oricum sunt multumita de progresele mele.

| NoNameJunior explică (pentru Andrutzikka):

:*:*:* Bravo fata! sper sa ajungi cineva pentru ca daca spui ca ai voce sigur vei avea si un viitor SUPER! iti tin pumnii.si daca vrei sa vorbim mai multe, da-mi te rog accept la prieteni(daca vrei). daca nu, vorbim aicibig grin.

| Sabin91 a răspuns:

Joc fotbalhappy

| NoNameJunior explică (pentru Sabin91):

Si te pricepi?

| Sabin91 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Ma pricep cat sa joc pe stadionhappy...imi doresc sa ajung fotbalist renumit.

| NoNameJunior explică (pentru Sabin91):

Visele pot deveni realitate.nu uita chestia asta!

| Sabin91 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Mersi scumpo!

| NoNameJunior explică (pentru Sabin91):

N-ai pentru ce.

| AntoniaOrman a răspuns:

Cantatul