| anonim_4396 a întrebat:

Ce tari europene vor sa construiasca orase cum sunt Dubai, Manhattan, Hong Kong?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una. Coruptia ue e prea mare pentru a oferi drepturi egale si infrastructura peste tot. Tarile sarace sant bune pentru forta de munca si aia bogati sa faca profit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrut ca vrut, dar e vorba de posibilități. In plus, de ce am vrea să copiem orașele care reprezintă alte culturi. Una e cultura europeana, alta e cultura din Orientul Mijlociu sau Asia de Est. De ce să le amesteci? Noi avem orașele nostre frumoase.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este vorba de o statiune de zgarie nori, unde mai locuieste si lume in lux si se aduna firmele.