| Daria a întrebat:

Ce tari vizitati vacanta asta? Dati-mi si linkul de la hotelhappy

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Pai vizitez Romania. Mai intai trebuie sa imi cunosc tara si apoi alteletongue. Sunt multe orase in Romania asa ca nu iti pot da linkurile. Oricum inca nu stiu unde o sa fiu cazata.:p Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, mai bine intri tu pe un site de booking si gasesti acolo cate linkuri de hoteluri vrei. TPU nu prea e agentie de turism.

| Barajag a răspuns:

Iti voi da un link cu hotelul in care lucrez, poti vedea si camera lui Frank Sinatra:D
http://www.grandsaltsjobaden.se/

| Roby67 a răspuns:

@ursulika, pai tu lucrezi acolo unde as vrea sa petrec un concediu? Sa-ti fie rusine!winking