| Leerix a întrebat:

Ce te face să simți că trăiești cu adevărat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot zice linistit ca atunci cand asculti muzica poti zice ca traiesti cu adevarat.

www.youtube.com/watch?v=hwDzbZcUTok

asculta melodia asta cap coada macar o data. daca nu simti ca traiesti cand asculti asa ceva, cu siguranta e ceva in neregula.

13 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Sentimentele

| Sociopat a răspuns:

Durerea
#emo
#rebel
#neinteles

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sociopat):

Troll? sau doar masochist?

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Ambele.Hashtag-urile au fost in gluma dar, da, durerea ne face sa simtim ca traim. Dupa parerea mea cel putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sociopat):

Mi se pare aiurea. am avut parte de durere fizica cat si psihica destula, si nu mi s-a parut deloc "ca traiesc in momentele alea. depinde de individ se pare.

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPreda a răspuns:

Muzica buna.

| NumaiIdioti a răspuns:

Buna. Faptul ca vad... ca tinewinking pa pa

| mleonte81 a răspuns:

TPU

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Libertatea. Degeaba ai tot ce iti doresti ( bani, femei, etc ) daca nu esti liber cand vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crs_Robert_2000):

Nu o sa fii niciodata liber cand vrei.

| Rules140 a răspuns:

Ce iti place.