| bebitza a întrebat:

Ce telefon credeti ca e cel mai bun din toate punctele de vedere, adica sa arate frumos si sa fie rezistent?
ce puteti spune pro si contra despre telefoanele pe care le-ati avut?
ce parere aveti despre LG KU990i?
va multumesc!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi plac telefoanele Nokia. Sunt elegante, simple, rezistente, se aud bine, au sonerii interesante si au semnal bun. In ultimii 6 ani, atat eu cat si sotul meu am avut numai telefoane Nokia (respectiv cate doua fiecare), luate gratuit la abonament.

| xibalba a răspuns:

Pai Nokia. Au destule modele si iti poti alege pe care vrei tu, care ti se potriveste. Bateria la Nokia tine destul de mult, ma rog... asta daca nu asculti muzica non`stop sau faci alte activitati consumatoare de energie.

Am avut un 2 telefoane Nokia de care am fost cea mai multumita. Sunt super, pentru mine conta bateria si ma tineau destul de mult, al doilea nokia era chiar subtire si mi-a placut. Am mai avut un Samsung c300, de care am scapat rapid. Il incarcam odata la 2 zile. In prezent am un sony erricson w(nu stiu de care). Sunt multumita de el, bateria ma tine vreo 4-5 zile, e ok.

Cat despre LG-ul ala... nu ma dau in vant dupa telefoanele prea performante, mai ales alea cu touch screen, pentru ca nu sunt asa rezistente ca celelalte... mi se par mai mult de fite. Sau poate sunt eu o persoana prea practica. Nu e vorba ca nu accept evolutia tehnologica, in niciun caz. Dar pur si simplu... mi se pare prea PREA.

| Gabry a răspuns:

Nokia sunt cele mai rezistente, dar eu prefer telefoanele Samsung ca design si LG.Nu stiu ce telefoane sunt bune din toate punctele de vedere.
Cat despre telefonul LG KU990i nu am avut, dar e destul de frumos ca design big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Nokia N81 cel mai bun telefon pe care l-am avut.

Foarte rezistent si elegant pentru un baiat big grin

| Kalle a răspuns:

Nokia e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n97 este cel mai bun telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. cel mai bun mai frate e ala pa care il ai.adica care este.

| Bianca_9595 a răspuns:

Eu am samsung S5600, imi imi place si este bun.Numa ca trebuie sa ai grija sa nu imi zgarii ecranu cum i Tough screem.Si nu este nici foarte scump fara abonament