| Cruciuliță a întrebat:

Ce temperament v-ar placea sa aiba partenerul? Mai rebel, mai calic, mai calm, linistit, mai ticnit, temperamental, mai acid, cum v-ar placea sa fie? Care v-ar atrage mai mult? Ce fire? Un temperament opus voua, ori din contra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opus 9.

9 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai,pe mine mereu m-au atras baietii mai smecheri, mai rebeli asa..nu stiu de ce laughing) Dar da, imi plac baietii mai ticniti, temperamentali, mai copilarosilaughing care sa fie sensibili si dulci doar cu mine...
Niciodata nu mi-au placut baietii timizi si prea linistiti si nici nu cred ca o sa-mi placa.
Nu trebuie sa aiba neaparat un temperament ca al meu, sti cum se spune : Opusele se atrag.big grin

| positivity a răspuns:

Să fie calm şi tot odată puţin ţicnit. Să se comporte dur cu ceilalţi, dar nu şi cu mine. Să aibă în el acea esenţă de adrenalină, şi e băiatul perfect pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva ca mine, venit de pe alta planeta.
Nu vreau sa-i fie teama sa dam foc fabricilor parasite, sa spargem masini, sa alergam dupa babute, sa mergem pe acoperis, sa fumam Ganja in timp ce stelele ne deseneaza obscenitati, sa ascultam rock si reggae cand e lumea mai obosita si trista, deci sa n-aiba limite.

| Cruciuliță explică (pentru anonim_4396):

Tu trebuie sa fi legata domnita laughing Faci rau societatii! Auzi la ea, da foc fabricilor (de ce nu scolilor, ca tot sunt parasite pana in septembrie), distruge masini (ma, sa nu dea naiba sa dai de-a mea ca ia foc inainte sa aprinzi tu chibritul rolling on the floor
bai, asta mai vrea si stele cu umbre obscene wau, maica!
Tu esti o mica extraterestra.

| Scliparici a răspuns:

Sa fie un romantic incurabil :X

| blahblahx100 a răspuns:

Sa fie mai nebun, mai rebel, insensibil,. sa aiba un temperament la fel ca al meubatting eyelashes

| Cruciuliță explică (pentru blahblahx100):

Tu vezi ce bine ne potrivim, ce draguti suntem amandoi? Ia uita-te la pozele noastre. neh, sa nu fie de deochi.
Unul alb si altul negru...da, dar al meu s-a "nascut" insemnat pe piept rolling on the floor are cruce, ar trebui sa-l bag la stirile Pro tv, cum isi baga altii crumpenii rolling on the floor

| blahblahx100 a răspuns (pentru Cruciuliță):

rolling on the floor frumusel rau al tau love struck