| anonim_4396 a întrebat:

Ce țigări sau trabucuri mai merită fumate în 2021? laughing Menționez că fumez maxim 2 pachete de țigări pe an, câteva trabucuri Cohiba sau Padron și că îmi place să le testez pe majoritatea când îmi vine nebunia, deci nu este vorba de dependență și nici nu voi face cancer la plămâni așa că nu veniți cu,, nu sunt bune" și alte bălării. Fumez maxim 4-5 țigări dintr-un pachet și donez restul la cerșetori sau căutătorii prin gunoaie. Vreau să comenteze doar fumătorii de țigări sau trabuc. Voi ce fumați? Mie îmi plăceau Davidoff alb, dar am aflat că nu se mai găsesc, apoi am fumat Davidoff gold, dar le-am donat la cei care căutau prin gunoaie pentru că mă ustura în gât și fumasem dimineața pe stomacul gol și mă luase amețeala și transpirațiile. Cel mai mult mi-a plăcut Marlboro roșu scurt, dar le-am lăsat deoarece îmi miroseau ca naiba hainele și mâinile. (ziceai că fumez trabuc) Niciodată nu mi-au plăcut țigările cu bilă pentru că 1. aveau gust de chimicale și 2. îmi aminteau de fosta care fuma numai țigări cu bilă sau mentolate (bine că s-au scos de pe piață rolling on the floor ). Nici Kent nu voi fuma niciodată deoarece am flashbackuri de pe vremea când eram în generală, iar copiii șmecheri fumau kent 8 la bucata de la chioșc. big grin

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Davidof fumam și eu până să mă apuc de vape. În rest mai bag câte-un trabuc cubanez sau câte-un cigarillo mexican de foi când îmi permit, sunt destul de scumpe la noi.

3 răspunsuri:
| SociopatuI a răspuns:

"Menționez că fumez maxim 2 pachete de țigări pe an, câteva trabucuri Cohiba sau Padron și că îmi place să le testez pe majoritatea când îmi vine nebunia" - analizele au iesit bune? Bine, la o asa dependenta cred ca nici nu mai e nevoie de analize. Raspunsul se vede cu ochiul liber.

| RobertMoon a răspuns (pentru SociopatuI):

Ce dependenta? Fumez 2 pachete de țigări pe an și câteva trabucuri. Alții fumează un pachet pe zi, aia e dependență.

| SociopatuI a răspuns (pentru RobertMoon):

Scuza-ma. Am citit repede fara sa ma uit la fiecare cuvant in parte si am crezut ca e vorba de 2 pachete pe zi.