| Tibyarad a întrebat:

Ce tip de detergent folositi? daca am masina automata si detergentul are calgon mai are rost sa cumpar calgon?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu mai are rost sa cumperi calgon. Dar cand vei schimba derergentul, trebuie sa ai grija.Eu folosesc calgon de 10 ani de cand am masina de spalat si totul este ok.Folosesc Ariel, dar nu intotdeauna!

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu folosesc Ariel dar nu folosesc calgon

| anca174 a răspuns:

Buna ce detergent folosesti care are calgon in el? as vrea si eu sa incerc, sa nu mai dau atatia bani si pe detergent si pe calgon.