| alessia a întrebat:

Ce tip de display are telefonul Apple Iphone 4? urgentlove struck funda!

Răspuns Câştigător
| razwan3l a răspuns:

Http://www.flashgsm.ro/index.php?id_brand=45&id=5388 aici ai totul despre el

3 răspunsuri:
| razwan3l a răspuns:

Sau daca te intrebi dc se vede asa clar are tehnologia numita RETINA big grin

| cumatra a răspuns:

Ce tip de display are telefonul Apple Iphone 4?
Raspuns :Are o rezolutie mai buna, este protejat de un strat dintr-un nou tip de sticla, noul mobil este simtitor mai suplu decat generatiile anterioare, iar ecranul si spatele telefonului sunt acoperite cu un film de sticla special tratata care nu se zgarie si de care nu adera praful sau murdaria.