| DjTactumare a întrebat:

Ce trebuie sa admiram, formele frumoase sau frumusetea formelor? :-p

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Frumusetea sufletului, formele dispar pe timp ce trece oh go on

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Indiferent ce admiri, sa fie ale nevestei tale, altfel admiratul poate sa devina periculos. Dar daca te atrage pericolul, atunci admira linistit tot ce e frumos!

| dan_2834 a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase in felul lor.Fiecare are ceva special, ceva deosebit.Dar normal ca afemeiatii apreciaza numai "ambalajul" la o femeie, pentru ca nu stiu sa aprecieze o femeie adevarata:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoua. Ai grija, sa nu ramai doar cu admiratul!