| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca primul copil sa fie fetita? Este o pozitie de respectat?

16 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Sexul il da tatal asa ca niste analize vor spune daca poate fi fata, baiat sau amandoi sau in mai multe exemplare.

cami
| cami a răspuns:

O bruneta, o roscata si o blonda la ginecolog.
Bruneta: a mea o sa fie fata! De unde sti? Pai am stat sub.
Roscata: al meu o sa fie baiat: De unde sti? Pai am stat deasupra.
Blonda ingrijorata cu lacrimi in ochi, izbucneste deodata : Al meu o sa fie caine! Cum asa? Pai am stat in patru labe.
Asa ca...nicio sansa sa stii. Sexul copilului ete determinat de tata.
F [XX], B[XY]...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cu toată "ingineria" medicală, până acum nu s-a descoperit o poziție care să determine sexul copilului.
Nu are importanța sexul cât are importanță să fie sănătos în primul rând.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi te rog la Marian 888 la dragoste si sex. i-am raspuns lui.

| JackieSue a răspuns:

Pai du-te in America, plateste bani ca sa faci rost de "programul"ala de "facut" copii.Adica stabilesti tu ce culoare sa aiba la ochi, la par...sexul...Oricum mai bine iti iubesti copilul chiar si daca iese baiat... e al tau:p... n-o sa schimbi asta:-)winking.

| alexam a răspuns:

Sa zici Doamne ajuta, inainte de a face dragoste cu sotul tau... Si apoi, daca va fi sanatos si fericit copilul, ce conteaza daca e fata sau baiat?

| machupicchu a răspuns:

Pozitia lupului din gradina zoologica... De unde aceasta idee?
Citeste anatom.si fiziol.omului-aparat.de reproducere... si afli cuzele raspunzatoare de sexul viitorului fat...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta e intrebare pe bune sau vrajeala?
Tre' sa stai cu capul in jos poate iti vine mintea la cap.

Janina
| Janina a răspuns:

Sper sa glumesti!

| lia a răspuns:

Da este, te apleci, te faci ca strangi ceva de pe jos, el vine si hap... laughing
Copilasul apare si, daca este baiat sau fata nu conteaza daca se naste intr-o familie in care este armonie si el este iubit.

nony
| nony a răspuns:

Eu l-am intrebat pe tata cum a reusit sa faca baiat.si a zis asa:Am luat-o pe mata in camera.am stins becul, am incins un preludiu de 30 min.am facut sex 1 ora.nu am vorbit nimic, si nu am tinut geamul deschid...Acum presupun ca daca faci invers v-a iesi fetitawinking

| dicarmencitta1957 a răspuns:

In SUA exista un program de stabilire a sexului, dar daca te documentezi se poate si la noi.Trebuie sa stai de vorba cu doctorul ginecolog, (daca ai?)si iti va spune el ce trebuie sa faci.In orice caz sa stii ca nu exista o pozitie anume pe care sa o indeplinesti care sa-ti satisfaca dorinta sa faci o fetita.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti dau numarul meu de telefon? garantat 100% ca va iesi fetita. rolling on the floor

| silvio a răspuns:

Raspunsul meu pentru @cami, @zbenguici, @secretel, @lia, @noni:
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

@silvio, ce m-ai speriat! am crezut ca ne contrazici...si c-oi sti tu vreo pozitie laughing oh go on happy

| silvio a răspuns:

@cami ce pozitie? le incerci pe toate si la urma vezi ce iese! laughing
mie mi-au iesit numai baieti, dar sincer, crezi ca mai stiu pozitia? laughing
probabil m-a atras pozitia indecenta a partenerei laughing, dar in rest...