| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Muuulte raspunsuri corecte...

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nimic specialwinking.

| Vizitiul a răspuns:

Hai sa-ti zic ceva, nu te gandii la ce anume trebuie sa faci pentru a ajunge expert, gandeste-te cum sa faci pentru a ajuta persoanele care au nevoie, si asta fara a te gandii la fundita si la voturi inteligent sau folositor, m-as bucura sa fii inteles ideea.winking

| hax0r a răspuns:

Sa raspunzi cu seriozitate la cele mai stupide intrebari de pe planeta si sa pupi derierre-uri in stanga si-n dreapta.succesul e virtual si practic nu are nici o valoare.

| andreea62 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cu seriozitate la toate intrebarile care ti se pun si ai sa vezi, daca vei ajunge expert TPU nu vei castiga, nimic, insa te vei alege cu o experienta incantatoare ai sa vezi, va fi spectaculos si cu siguranta iti va placea.winking