| KoWalSky a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii expert tpu?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Trebuie sa frecventezi site-ul si sa dai cat mai multe raspunsuri utile celorlalti, ca ei sa te considere un bun coleglaughing si BANG esti expert TPU! Cred

13 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa te pricepi foarte bine intr-un domeniu, cel putin comparativ cu restul. Si asa, poate fi uneori un pic fortat, stii ce inseamna expert. Apoi va trebui sa ajuti in multe situatii dand sfaturi pertinente. Iti va trebui o abordare serioasa mereu, ca nu poti fi reprezentant al comunitatii dand raspunsuri la misto.
Saaau, daca ai ceva pile la admini sau dai o spaga e mai simplu laughing

| Vizitiul a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai fundite, de multe ori o fundita nu reflecta un raspuns corect! Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri, raspunsuri care au tangenta cu realitatea!

| Alex_7297 a răspuns:

Tre' să faci 10 flotări!

| Razvan a răspuns:

Sa-i lasi pe altii sa iti aprecieze raspunsurile.Decat un chenar portocaliu mai bine un "multumesc"winking

| OanaG a răspuns:

Sa dai raspunsuri folositoare, sa ai fundite...etcbig grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari si sa ai foarte multe fundite, deoarece prin fundite devedesti capacitatea ta de gandire si insemna ca esti foarte bun si ca ai ajutat multa lume de aici.bafta

| Butsilee a răspuns:

Sa fii cat mai activ pe site, sa ai multe fundite si cam atathee hee mult succes

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Trebuie sa dai raspusuri utile, cu bun simt si sa raspunzi la cat mai multe intrebari astfel incat sa ajuti pe cel care are nevoie. Fara rautate si critici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf! Suntem pe TPU pentru a ajuta si pentru a fi ajutati!
Pentru a fii expert TPU, trebuie sa ajuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari, si sa primesti fundite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu sa fii activa si sa dai raspunsuri care sa ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te cateri in copaci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te urci in copac, sa revii la stramosii tai, maimutele.
Mai exerseaza... laughing