| anonim_4396 a întrebat:

Ce trece? Ce nu trece?
Asta asa...sa mai treaca timpul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pofta trece furni, o pui in cui, mama ei de pofta! laughing

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Trece vremea, dar prostia nu.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu stiu... da uite ca mai trece una laughing
Timpul trece
Apa trece, pietrele raman laughing

| anad a răspuns:

La aceasta intrebare cred ca este destul de convingator Cotabita in http://www.youtube.com/watch?v=sITn_r5_vrQ.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

amintirile ramanbatting eyelashes... timpul trece big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana, te gandeai la bro? o:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trece perioada de "glorie", nu trece greul si mai trece trenu` foarte des ca m-am cam saturat sa stau la bariera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea nu trece... intr-o iubire adevarata... dragostea nu trece. Apoi durerea nu trece, se estompeaza, se rareste, dar nu trece, abia asteapta sa revina, sa rabufneasca. Nu-i trebuie mult, doar un gind, o imagine, un cuvint, un sunet si e de ajuns, te copleseste, te striveste, e la fel de dura ca la inceput...