| StefyRO a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe lume? Si de ce?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Prostia.
Pentru ca nu doare.
Daca ar durea ar fi spitalele arhipline...

| seen a răspuns:

Nimic sunt impartial urasc ceva doar pe moment

Ps a mi bubuie oasele de exaltare mereu rolling on the floor

| Catystar a răspuns:

Rautatea nu am iubit-o niciodata

| AnotherCatWoman a răspuns:

Oamenii inculti care se dau destepti, prostia, coada de la ghisee, oamenii care merg incet pe mijlocul drumului exact atunci cand tu te grabesti sa ajungi undeva, ziua de luni, urasc cand ma trezesc dimineata si astia opresc apa calda, urasc oamenii superficiali, urasc zilele ploioase, urasc cand ma opresc la un raion pe culoarul caruia nu este nicio persoana, si in nici 2 minute apar 5-6 persoane( de unde, nu stiu silly), urasc oamenii care nu stiu sa astepte la rand, urasc persoanele care pun prea multe intrebari. Dar cel mai mult urasc oamenii aroganti! Si nimic, dar nimic pe lumea asta nu se compara cu un prost arogant! E de vis! day dreaming