| usernameSg0 a întrebat:

Voi ce urati in lume, la oameni si in viata?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-mult-din/

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu urasc si in lume, si la oameni dar si in viata lingusirea, mita, nesimtirea, trandavia, batjocora.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Ignoranta,autosuficienta,rautatea.

| BitchImfabulous a răspuns:

Minciuna
Tradarea
Falsitatea
Bataia de joc
Prostia

| WhatheWow a răspuns:

Prostia, fatarnicia, egoismul, opulenta, perversitatea, indolenta si somnul ratiunii!

| anonima1010 a răspuns:

Prostia omeneasca, cocalari, pitioancele rolling on the floor si cam atat nu mai imi vine nimic in cap momentan
tu ce urasti?

| usernameSg0 explică (pentru anonima1010):

Prostia,ignoranti,nepasarea,fraieri care se dau a fi extraordinari,gandirea si gesturile familiei,prostia de la scoala, saracia, vagabonzi, cei care umplu locurile publice cu fum de tigara, inganfatii.Iar lista poate sa conrinue mult si bine.Dar adevarata problema e ca nimeni nu incearca sa schimbe acste probleme.

| anonima1010 a răspuns (pentru usernameSg0):

Cu toti uram in mare aceleasi lucruri si ne-am dori sa se schimbe tar trebuie sa realizam ca suntem in Romania si nu o sa se schimbe nimic prea curand

| usernameSg0 explică (pentru anonima1010):

Prea curand? Eu as spune niciodata.sad

| anonima1010 a răspuns (pentru usernameSg0):

Macar sa speram laughing si cine stie poate candva cand oameni vor zbura si animalele vor vorbi ca oameni si toate tarile vor fi mult peste nivelul nostru (asta se intampla si acum ) se va descoperi o cale cum sa se inlature toate aceste lucruri pe care noi le uram

| usernameSg0 explică (pentru anonima1010):

Ceeeee.....animalele pot vorbi ca si noi iar oamenii pot zbura? Unde? Cand? Cum?laughing

| anonima1010 a răspuns (pentru usernameSg0):

Cand Romania va fi o tara civilizatarolling on the floor adica NICODATA

| usernameSg0 explică (pentru anonima1010):

Oare era mai bine daca ne nasteam in alte tari...Germania,Spania,Italia,Franta?