| teo3D a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe lumea acesta? Ce ati vrea sa schimbati in romania sau in lume? De ce va este frica?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Prostia si rautatea.
2. *vezi punctul 1!*
3. De pierderea celor dragi.

| Razvan a răspuns:

Pai in primul rand as face schimbari politice. O mai buna colaborare UE-SUA.Africa si Asia aduse la discutii despre liberul schimb.Stabilirea unei singure monede mondiale(nu stiu daca China ar fi de acord). Reducerea cheltuielilor inutile.Constuirea unui canal intre Europa si Asia(hai ca deja o dau pe Jules Vernelaughing )

| clauss a răspuns:

Eu urasc oamenii falsi, asa zisi prieteni, minciuna, ipocrizia si prostia

| CatMeadow a răspuns:

1.prostia si incultura... 2. oamenii... 3. oameni

| ComicGirl a răspuns:

Ce urasc cel mai mult? -oamenii, majoritatea sunt la fel, se fura, sau sunt rai.
Nu stiu.Asa ca atractii turistice, tara mi se pare ok, ai ce vizita, mai ales in zonele de munte.
Dar fata de alte tari sa-mi cada telefonul in fata usii si a doua zii sa-l gasesc tot acolo...In Romania n-ai sa vezi asa ceva.
Si lucrurile din magazin, mancare, jucarii, orice sunt scumpe... dublu sau triplu fata de alte tari din U. E.
Si de ce imi e frica? -Sa nu las usa deschisa cand plec de acasa ca se poate intampla orice, Mi-e frica sa ma intorc seara tarziu acasa ca sunt fel si fel de aurolaci si cocalari peste tot, si.nu mai stiu.
AI grija de tineehappy