| anonim_4396 a întrebat:

Ce useri simpatizati?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Multi, multi de tot! happy
Sa-ti dau cateva exemple : Andrutza, eu_o_mare_enigma, SweetCandy, nony, urbanghost, Mormaila, Gregory, Cadariu D, Flav, Bro... sper totusi sa nu fi uitat pe nimeni happy

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pana acum nu am intalnit niciun user care sa ma enerveze.Toti sunt excelenti!happy

| SweetCandy a răspuns:

Lia
nony
pe Flav nu-l simpatizez il admirbig grin
alinu stiu
brigaela
BRO
cami
happy

lolita
| lolita a răspuns:

Pe tine si doar pe tine laughing

| cioko19 a răspuns:

Legiuitoarea
Enigma
HepHap
Detz
mumoasa
Auran
Nony
Shin
BRO
psiholoaga
Flav
Brigaela
alinu stiu

sunt mult useri de treaba pe aici:p

| emima a răspuns:

Pe toti utyizatorii TPU fara exceptyy

| maryana5 a răspuns:

Pe toti happy in afara de cei care nu mi-au trecut numele in lista lor de useri simapatizati frustrated

Răspuns utilizator avertizat
| dragosh a răspuns:

Pe nimenilaughing

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Bai, ma lasati? Ce tot puneti intrebarea asta? Am vazut-o de vrei 5 ori pana acum! Cum poti sa simpatizezi pe cineva doar dupa niste raspunsuri? Aici poti sa fii cineva, iar in realitate altcineva.

| Livianananana a răspuns:

Pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi, multi, doar n-o sa enumar acum, poate uit sa trec un nume si ar fi urit din partea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav, kittyalexandra, moneyandfame, Lia, DMV, gabyzza, auran si april.