| AvalohAlyn a întrebat:

SUA sau Rusia? Pe cine simpatizati mai mult si de ce?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici unii. Marile puteri isi vad doar de interesele proprii sacrificand tarile mici. Sarbii, mai degraba.

| relian a răspuns:

SUA

| Doarunaltutilizator a răspuns:

SUA-pentru ca America imi place mult daca as avea ocazia de a lasa Romania pentru America as face-o! fara nici o retinere ca sa imi fac un viitor acolo, undeva in Los Angeles, Miami, Vegas, San Fransisco si altele.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Acolo toate taxatoarele de autobuz au vila cu Maseratti si piscina in curte. Sau poate numai in filme holiud.

| relian a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mergi atunci acolo unde vrei sa iti fie bine.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru relian):

Nu neaparat in SUA as merge,e una din variante,m-am mai gandit si sa plec in Canada,Brazilia, am auzit eu niste lucruri dar in general SUA e primul loc pentru mine.
Pai aici in RO ce sa faci? pai aici traiesti bine doar daca esti fiu de politician, de om de afaceri, vezi si tu ca tara asta e varza rau ai lumea continua sa plece, nici macar 14 milioane de locuitori nu ar mai fi aici peste vreo 15 ani in ritmul asta.

| florinflorescu a răspuns:

Rusia, pentru ca americanii sunt niste mincinosi si manipulatori.
rusii ce spun aia fac, sunt oameni fermi.

| simina96 a răspuns:

Nici una din aceste variante.

| NoctisFive a răspuns:

Niciunii. Cum a spus si Salontanul, tarile mari isi vad interesele proprii. Rusia ne subjuga atunci, iar americanii acum. Nu e nicio diferenta intre Rusia si SUA, pana la urma toti tragem sa ne fie noua bine, asa fac si ei.

| Liniuta1 a răspuns:

Rusia ca e jucatoare de CS GO happy

| Barnea_David_1990 a răspuns:

S.U.A deoarece sunt ma calzi