| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati cumparat de Black Friday?

35 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ți se par chiar așa de dezastruoase? Mie nu mi s-ar părea oricum, îți spun sincer. Dar ok, o să refuz să vorbesc cu tine când beau ceva, să nu plângi după. laughing

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Pari mai sentimentalist, dar îmi place și partea asta a ta. Nu am zis să nu-mi mai vorbești, chiar ești funny beat laughing Poate așa o să-mi răspunzi la întrebări.

| J0B0MAT a răspuns:

Nimic.Am de toatelaughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Îți vând un pont. Eu dimineața sunt extrem de rațional dar cum orele trec mi se cam accentuează partea sentimentalistă, mai beau și ceva, pfoaii. Crede-mă că uneori spun niște lucruri, chiar și răspunsuri, ce dimineață o să mi se pară cam duse de val, deci cam ai dreptate din anumite puncte de vedere. Pot fi considerat chiar o contradicție din multe puncte de vedere dar ca să observi asta trebuie să mă cunoști iar eu prefer să nu las multă lume să mă cunoască prea mult. Mă mir că ai observat unele chestii. Poate și din cauza că zilele astea am postat cam mult deși voiam sincer să diminuez drastic postările. Iau prea mult timp, dar chiar îmi place.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mersi de pont. Îmi dădusem seama de partea asta a ta, încă de prima dată când ai băutwinking