| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati dorit sa fiti si ce-ati ajuns? tongue

31 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mi-ar place sa devin profesoara/invataroare. Deci in invatamant. Dar tatal meu iti doreste sa devin avocata/judecatoare. Si as vrea sa-i indeplinesc lui visul.
Oricum, mai am pana acolo. happy Dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Sunt vagabondul vietii mele
Ca intr'un film cu Raj Kapoor
Maturator de praf de stele
Un cusurgiu far'de cusur tongue

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte tare!

| anonim_4396 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Este o jumatate de refren dintr-un cantecel interpretat de unicii si inegalabilii Gheorghe Dinica si Stefan Iordache (bineinteles ca preluat de la lautari vechi ), actori care mai rar o sa intalnim de-aici incolo, pacat ca nu ma sunt printre noi sad

| Delicacy a răspuns:

Momentan,nu mă gândesc la asta.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
As vrea sa devin cantareata, dar dabea sunt in clasa a sasea deci deocamdata nu am devenit nimic!(daca la asta te refereai)
O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru Anonima264):

Succes!

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc foarte mult!
Dar tu ce tiai dori sa fii?(daca poti sa imi raspunzi)

| anonim_4396 explică (pentru Anonima264):

Maturator de praf de stele
Un cusurgiu fara cusur

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

Succes si tie in ati ineplini visul!

| blueheart a răspuns:

Mi-am dorit sa ajung ca mama si am ajuns ca ea-profesoara. Daca nu as fi iubit copii, as fi renuntat de mult. Am doar satisfactia realizarilor copiilor si atat. Si acest lucru e cel mai important.
Si cusurugiu esti laughing

| Ho1 a răspuns:

As vrea sa fiu cantareata, stiu peste 100 de cantece din care 5 sunt in araba si celelalte in rusa, romana si engleza.
Cand eram mica am avut asa sansa dar....eram rusinoasa si acum plang... si vreau sa devin cantareata dar,.s-a dus sansa! crying cryingcryingcrying

| anonim_4396 explică (pentru Ho1):

Niciodata sa nu spui niciodata, daca ai incredere in tine sunt sigur ca o sa reusesti, bonne chance thumbs up

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Un copil care nu poate fi subestimat
Și am ajuns
Un copil care nu poate fi subestimat.

| anonim_4396 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Hmmmm waiting, te dai la domn' profesor? ca acu' asa si pe dincolo, ia vezi! dau unaaaaa ...eeee

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Profesore, nu trebuia să îți răspund la întrebare sau m-am dat în mătănii și te-a deranjat ceva la răspunsu meu?!

| anonim_4396 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Tu sa ma deranjez, eleva mea cea mai sarguincioasa, nuuuuuuu, imi pare rau ca nu ai inteles ce si cum, oricum de intalnim sa mergem la liceu, am sa-ti soptesc la ureche ceea ce am vrut sa-ti spun, bineinteles ca printre zeci de sarutari patimase cu care am sa te dezmierd pna vei atinge apogeul climaxului tongue

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

De la un timp gândești cam prea profund, am dreptate?

| anonim_4396 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Hauoaleuuuu, am incurcat borcaniliii bree, la altcineva trebuia sa raspund rolling on the floor

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Sună a încurcătură intenționată...

| anonim_4396 explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu am cum sa gresesc intentionat

| MariaChrii a răspuns:

Am ajuns ceea ce vreau sa fiu dintotdeauna unh pusti cu o minte cat mai deschisa, intr-un liceu bun, alaturi de persoane care ma iubesc dupa ce trece asta mai vedem dar deocamdata sunt multumit dupa... facultatea

| anonim_4396 explică (pentru MariaChrii):

Congratulations

| Alishia a răspuns:

Hmmm...in viitoru departat vreau sa devin arhitect, momentan vreau doar ca mama sa fie mandra de mine, dar orice fac are ceva ea de comentat.Am ajuns o eleva la nu liceu bun....si cam atatstraight face

| anonim_4396 explică (pentru Alishia):

Se vede ca stii ce iti doresti de la viata, felicitari! kiss

| TheAlphaFemale a răspuns:

Mi-ar fi placut sa studiez psihologia, dar am ajuns ( "printr-o extorsiune a unui degajament..."laughing ) sa studiez automatica...

| anonim_4396 explică (pentru TheAlphaFemale):

Bun si asta, socoteala de acasa nu se potriveste cu cea de la piatawinking

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Cusurgiu :d. Acum e momentul sa te legi si de mine :p

| anonim_4396 explică (pentru blueheart):

Nu mai am sfoara laughing

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine laughing

| Ciocolataaaa a răspuns:

Artistahappy si asta sunt. nu e valid id ala, nu vrea sa il ia