| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati face fara messenger?laughing

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E mai placut sa vorbesti o persoana fata in fata decat pe mess! E util, dar nici mare inginerie sa-ti para rau daca s-ar desfinta nu e...

| vldut a răspuns:

Eu unu nu le am cu messu.Nu stau prea multe ore la pc

| wforweirdo a răspuns:

Nu prea dau doi bani pe mess, nu-i aşa mare lucru. Oricum dintre toţi ăia pe care îi am în listă, vorbesc cu vreo 5 doar, aşa aproape zilnic. Există telefon, există site-uri de socializare, şi dacă nu, mă întâlnesc cu ei irl.

| Cosmotel a răspuns:

Nu.
nu-mi pasa ce credea lumea tongue
hai ca te-am bagat eu in seama, nu-i asa ca nu mai are rost sa manjesti trotuarul de sange?

| Dan1989P a răspuns:

Buna! M-as intalnii cu persoanele pe viu.Prea mult stat in fata P. C-ului strica!

| gabitzuuu11 a răspuns:

As sta pe skipe, sau facebook! rolling on the floor

| HocusPocus a răspuns:

Ne-am descurca noi intr-un feltongue Si nu sunt chiar asa de dependenta de messenger.
Dar tu ce ai face?

| BicutsBia2011 a răspuns (pentru HocusPocus):

M-as descurcaaalaughing

| HocusPocus a răspuns (pentru BicutsBia2011):

Te creed!laughing)

| Palalila1234 a răspuns:

Laba