| BobyDoru a întrebat:

Ce v-ati lua cu voi, daca ati fi nevoiti sa va mutati pentru un an la tara?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iubita!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Strictul necesar.

| Polaris a răspuns:

Stau deja la țară. Gluma e pe tine.

| zurick a răspuns:

Telefonul, laptop-ul,haine, parfumuri, portofelul, carti, incaltaminte etc

| PedoBarbie a răspuns:

Creierul.

| andrei1237 a răspuns:

Cred ca cele necesare : telefonul, laptopul, partenera, haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cuțit, ca să scap de-acolo. Nu rezist eu în locul ăla infect și scârbos, iaaac :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul mobil, împreună cu cele necesare lui: încărcător, căşti şi cablu de date. În rest, am deja tot ce-mi trebuie şi la ţară.

| Salahadin73 a răspuns:

Biblioteca si mp3-ul.

| Ioscaa1 a răspuns:

Haine

| TheSmith a răspuns:

In afara de mobila si electrocasnice...tot ce folosesc si acasa

| Swan39 a răspuns:

Strictul necesar, cărţi, muzică şi cam atât, cred.

| eu6andrea a răspuns:

Multa rabdare si apoi:machiaj,laptop,telefonul,hainele,ursuletul de plus,lenjeria preferata, cana preferata, cainele, pisica, mai continui?'laughing)ce conteaza ce iei cu tine...important e sa nu te uiti pe tine acasawinking laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru eu6andrea):

6 baxuri de hîrtie igienică, vin vremuri de că..cat

| BobyDoru explică (pentru CristiDinBucuresti):

laughing)

| eu6andrea a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si nu uita de bere ca sa bei de suparare laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru eu6andrea):

Eu nu beau

| eu6andrea a răspuns:

laughing)laughingfii sigura happy