| username_9565 a întrebat:

Ce v-ati lua in bagaj daca ati pleca 2 zile la munte? happy funditahappy

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

La munte e mult mai frig decat in restul tarii, deci in primul rand mi-as lua geaca de iarna, ghete, manusi, apoi ceea ce folosesti tu zilnic: haine, produse cosmetice, periuta etc, buletin, aparat foto.

| irina20 a răspuns:

Haine groase, multe, ghete mari, butucanoase si groase, tigari, si pe iubit, ca sa ma incalzeasca...big grin

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, 3 bluze groase, 4 perechi de sosete, doua perechi de adidasi o pereche de papuci de casa, 3 pantaloni de trening 1 pereche de blugi, o pijama groasa