| AvalohAlyn a întrebat:

Ai fi dispus sa dai viata de la oras pe cea de la sat/tara?
Ce lucruri iti place la viata de la tara/sat si ce lucruri iti displace? Te-ai refugia la tara pentru o buna bucata de timp sau nu ai rezista?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Si azi m-as muta de tot la tara. numa sa scap de betoane, aglomeratie si tot felul de tarani de oras. plus de asta, gustul legumelor si fructelor ingrijite de tine nu se compara cu cele din comert care sunt toate o iarba.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As pleca la tara daca mi s-ar inmana un camion sau autotren sa duc provizii in sat sau sa car animale, legume din camp... (macar asa imi castig salariul) internet exista si la tara, tv la fel deci nu ar fi problema.

| Adry05 a răspuns:

1. Nu, nu as putea locui permanent acolo
2. La oras e urat ca e un aer inchis si poluat si multa aglomeratie si zgomot
3. Da, dar nu pentru foarte mult timp. Acum depinde si cu cine sunt. M-as refugia cu prietenii sau partenerul dar singura sau cu familie nu. laughing Si depinde si cum arata tara respectiva, daca am o casa ok, de preferat cu-n etaj cu baie si toate cele chiar nu m-ar deranja. laughing