| syd2 a întrebat:

Ce va inveseleste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Linistea ma face sa ma simt bine,constiinta impacata,prietenii adevarati, natura, oamenii buni, o carte buna, un film bun, un mediu placut in care sa traiesc,oamenii buni si prietenosi ma inveselesc in general,ma bucura oamenii care desi au multe motive sa fie aroganti nu sunt,oameni care pot face rau dar aleg sa nu raspunda cu aceeasi moneda ( atat cat se poate,una e sa fi bun alta sa fi prostut).
Cat tine de oameni,imi plac cei care nu traiesc doar pentru ei ci si pentru altii,sa-i ajute prin orice.
Ma inveseleste cand " mut un munte din loc " -iti recomand si tie sa iti depasesti limitele,sa vezi cat de bine o sa te simti, in ciuda emotiilor negative pe care o sa le intalnesti pe parcurs, sa treci peste toate si sa ajungi unde iti propui, iti spun ca o sa se merite fiecare "strop" de durere care iese din tine.
O familie unita ma inveseleste.
Mai sunt multe lucruri care ma inveselesc, dar astea sunt mai importante.

O zi buna!

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

| T0T a răspuns:

Dante cântând la pian și vorbind rusa.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Era sa ne cocoseze aia,, incredibil ce penibil e W0nger

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Hahaha, tunurile alea cam scârțâie.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Trebuia sa fie vreo 3 sau 4-0 pentru Preston in prima repriza,, apoi in a 2-a au venit golurile, a dat martoaga aia de Giroud iar gol in minutul 88

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cea mai bulănoasă echipă rămâneți.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Zat,, nu o intrecem pe Utd niciodata din perioada Webb cand va antrena, penalty din orice,, cartonase rosii date dupa ce tot 'diavolii' faultau...

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Arbitra***

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ăla nu e bulan, ci niște decizii greșite. Voi aveți bulan regulamentar! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

'bulanul' fluierasilor! Cea mai hoata echipa sunteti din Anglia si asta ti-o zic si in mod obiectiv,, subiectiv am prins multe furaciuni inregistrate de Utd,, doar Barca va intrece aici. Sa nu vorbesti de bulan cand voi ati castigat in '99 Ucl din bulanul absolut!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Diferența e că noi avem ocazional, voi aveți mereu bulan. Cât despre hoție nu cred că e echipa cea hoață dacă arbitrii iau decizii greșite în favoarea ei.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bulanul face parte din joc,, la cat ghinion am avut noi, acest bulan nici nu trebuie luat in considerare.
E mai mult decat evident ca Barca in 2009-2012 fura de rupea orice norma si se vedea ca orice arbitru era pro-varza

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Barca pe atunci juca cel mai frumos fotbal. Nicio echipă nu îi făcea față, cu sau fără arbitru.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Arsenalul in 2011 i-a facut fata, meritam calificam in fata lor,, dar ca de obicei i-au salvat fluierasii, si acum mor de oftica cand scapase Van Persie singur spre poarta si au dat penibilii offside si cartonas rosu total eronat. Era gol si era pa Varca din competitie. In Tur trebuia sa-i batem de-i zapaceam, dar tot e bine ca i-am batut.

| syd2 explică (pentru T0T):

Da foarte vesel. Apropos Dante e mort, nu mai exista.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Există în inima tuturor.

| anonimg a răspuns:

Asta: https://www.tpu.ro/......puneti-ce/

M-a inveselit pana la lacrimi :)

| Mayhem666 a răspuns:

Anime-urile, manga-urile, muzica. Dar in acelasi timp ele ma pot si intrista, daca sunt anime-uri triste, si manga-uri triste, dau muzica din aia trista.

| RainmakerX a răspuns:

Videoclipurile cu pisici si alea cu prosti care se lovesc din cine stie ce tampenie.

| Deaad a răspuns:

Filmele de comedie si cainii mei.
De obicei mai mult cainii mei decat orice.

| syd2 explică (pentru Deaad):

Ce fericit esti happy. Eu nu ma bucur decat cu mangaiatul cainilor vagabonzi.

| syd a răspuns:

Habar n-am, nu prea multe. et tu?

| syd2 explică (pentru syd):

Stiu ca are ce sa te inveseleasca deci nu-mi fac griji. pe mine de regula ma inveseleste muzica clasica, si ma inveselesc serialele gen family guy. Imi plac animalele desi nu-mi permit asa ceva.

| syd a răspuns (pentru syd2):

Da, muzica. dar (inca) nu ma inteleg prea bine cu muzica culta, din pacate :)) https://www.youtube.com/watch?v=6ju8xO_Zvfo

| syd2 explică (pentru syd):

M-am uitat in profilul tau si pot sa spun ca imi plac melodiile, desi nu stiu cum se numeste stilul respectiv.

| syd a răspuns (pentru syd2):

Idk, sunt mai multe genuri

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Https://youtu.be/HhDDOHYRrZc

Ps: bune gusturi cher monsieur

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Cam nebuna melodia dar merge laughing. Nu mai auzisem de Prokofiev pana acum.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica nu ai mai auzit? Adica nici melodie asta nu ti-e cunoscuta
https://www.youtube.com/watch?v=DUmq1cpcglQ
Apropos iti recomand asta
https://www.youtube.com/watch?v=6iGxsoN29G0

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Dupa nume nu cred ca ii stiu pe multi, mai ales pe rusi laughing. Nici nu stiu unde am ascultat melodia sau cand dar am recunoscuto dupa 15 secunde. Trebuie sa ma uit putin si la alti rusi, pe ei i-am cam sarit. Bine, mai putin Tchaikovsky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesajele de la cel mai bun prieten, ma inveselesc instant laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Eu de regula ma injur cu cei mai buni prieteni apoi ne ducem la o ţuică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, cand stau in puta goala si ma uit in oglinda

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Narcisismul e caracteristic psihopatilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Posibil sa fiu, mi-au spus multi ca sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbesc cu persoane, mai mult cu prieteni si mai putin cu colegi si familie or sth like this.Eu nu prea vorbesc cu colegii mei pentru ca sunt cam inchisa in mine.
Si mai e un lucru..muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpul meu

| KanezuY a răspuns:

Ca nu merg maine si marti la liceu laughing

| Harley18 a răspuns:

O conversatie buna, un ceai si o ciocolata.

| Tpuist a răspuns:

Dacă vesel se trăiește asta pe mine mă înveselește.

| Omori a răspuns:

Ultima oara a fost chestia asta
https://www.youtube.com/watch?v=J8pBeKqgXw0
in rest,o piesa buna, un film bun, prima ninsoare, cainele meu cand ajung acasa(pentru ca ajung destul de rar), sau cand desenez ceva si arata bine si dimineata urmatoare *_*

| anapatrascu a răspuns:

Eu ma inveselesc cand îi ajut pe alti.

| simo80 a răspuns:

Cana de cafea dimineata

| Csokmai_Mădălina_2000 a răspuns:

Orele de canto, pian, chitara si dansuri populare

| Saby1Pinguu a răspuns:

Muzica

Întrebări similare