| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma inveseleste cu o gluma (pe care nu o stiam) primeste o funda.

Răspuns Câştigător
| IoanaIo a răspuns:

Buna iubitu, ce faci?
Rau iubita, acasa mi-e foarte rau. Tu?
In club, chiar in spatele tau! laughing)

‎-Doamnă învăţătoare, să ştiţi că fiul meu nu poate veni azi la şcoală! se auzi o voce de copil.
-Dar cu cine vorbesc?
-Cu tatăl meu.

‎- "Draga," a spus nevasta. "Ce ai face daca as muri?"
- "Ei, draga, as fi foarte nefericit," a spus sotul. "De ce intrebi asa ceva?"
- "Te vei recasatori?"a insistat nevasta.
... - "Nu, bineinteles ca nu, draga" a spus sotul.
- "Nu-ti place sa fii casatorit?" a spus nevasta.
-"Bineinteles ca-mi place, draga" a spus el.
- "Atunci, nu te vei recasatori?"
- "Bine," a spus sotul, "ma voi recasatori."
- "Da?" a spus nevasta, aratand un pic ranita.
- "Da" a spus sotul.
- "Vei dormi cu ea in patul nostru?" a spus nevasta dupa o lunga pauza.
- "Ei bine, da, cred ca da." a raspuns sotul.
- "Inteleg," a spus nevasta indignata.
- "Si o vei lasa sa-mi poarte hainele?"
- "Cred ca da, daca ar vrea" a spus sotul.
- "Intr-adevar," a spus nevasta cu raceala. "Si vei inlocui fotografiile cu mine cu fotografii cu ea?"
- "Da. Cred ca ar fi un lucru corect."
- "Chiar asa?" a spus nevasta batand din picior. "Si cred ca o vei lasa si sa joace cu crosele mele de golf."
- "Bineinteles ca nu, draga" a spus sotul. "Ea este stangace

10 răspunsuri:
| mariusQ a răspuns:

De ce-a ajuns culegerea de mate la spital?(pentru ca a avut prea multe probleme)

| GoBackInFuture a răspuns:

Bula la ora de religie :
Prof : Eii, copii, voi ce fapte bune ati mai facut?
Bula : Am salvat o fata de la viol!
Prof : Bravo, mai Bula! Dar cum ai facut?
Bula : Am convins-o laughing

| John90 a răspuns:

Cati caii pot fi inhamati la o caruta? laughing

| KiraXander a răspuns:

Caletus cu parul rosu ce are baba nu are mosu ....baba are o planeta mosu o racheta...baba deschide planeta mosul intra cu racheta.laughing funda?tongue

| andutzica a răspuns:

Un avion plin cu soldati se prabuseste intr-un cimitir, politistii au gasit 2. 000 victimelaughingfunda?

| heroname58 a răspuns:

La tara, un postas se duce cu corespondenta. La un moment dat, ajunge la o casa. Bate omul la usa, insa nu-i raspunde nimeni. Mai bate odata! Tot la fel. Se uita pe geam si vede in casa un barbat si o femeie, goi-pusca: femeia era intinsa in pat, cu un deget in vagin si unul pe covor, iar barbatul pe covor, cu un deget in c** si unul in acvariu. Contrariat, postasul mai bate odata la usa, dar tot nu-i raspunde nimeni. Pleaca mai
departe, la vecinul ciudatilor. Ajuns la vecin, il intreaba: "Domnule, am fost la vecinii dumitale si
uite ca am patit? Si-i povesteste toata tarasenia...
- A, zice vecinul, pai vecinii mei sunt surdo-muti si dumneata ai nimerit tocmai cand se certau.
- Cum, dom'le, ca nu faceau nici un gest?
- Pai, ea ii spunea lui: "Du-te-n pi*** ma-tii si bate covoarele!", iar
el ii spunea ei: "Ma pupi in c**, ma duc la peste!"

| delia1999 a răspuns (pentru heroname58):

De unde ai luat bancul? este tare!

| IoanaIo a răspuns (pentru heroname58):

Vechi waiting!

| Ronny24 a răspuns:

James bond se intalneste cu un melc
-sunt Bond-James Bond
-sunt melc, melc cotobelc
---------------------------------------------------
James Bond era pe autostrada.la un moment dat il opreste un polizai
-cum va cheama?
-Bond-James Bond
-stiti cu ce viteza mergeati?