| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce pasiuni aveti? Ce va face pe voi să fiți fericiti ca va treziti in fiecare dimineata si puteti sa faceti ceea ce va place?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Locul de munca, si situatia in care ma aflu (in decurs de realizare in viata)

| mgtow a răspuns:

Sau imi plac jocurile pe PS4 astept PS5 mai o bicicleta, masina, o femeie sa ma dea peste cap la o tranta in pat laughing

| Sofer a răspuns:

Singura pasiune e mașina. Locul unde ma simt cel mai bine.

| Usgs a răspuns:

Imi place handbalul, mersul pe bicicleta, desene in creion

| Instax a răspuns:

Buna! E greu sa-ti găsești pasiunea. Daca tu nu ai găsit-o incearca mai multe activități si vezi ce te atrage si la ce te pricepi. Mie mi-a descoperit talentul de a canta profesoara mea din 1-4 si acum nu m-cum mai lasat.
Trebuie sa te tii motivata, ceea ce e greu. Daca nu primești sustinere in ceea ce faci de la parinti, nu te da batuta. De ex., sora mea vitrega nu a luat capacitatea dar a vrut sa dea la medicina. Mama ei nu a susținut-o, spunand ca daca n-a luat capacitatea nu s-ar descurca. Si uite-o acum, doctor pediatru in Iasi. Nu te lasa doborata si urmeaza-ti visele!