| Floreenofficial a întrebat:

Ce va place si ce nu la tara noastra?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai nu imi place ca oamenii (unii) nu stiu sa se comporte.

| elamit a răspuns:

Acum nimic totul se duce de rapa, nimic nu e frumos nu mai ce vedea.

| Cryssbest a răspuns:

Ce imi place : Site-ul TPU.rowinking
Ce imi displace: Site-ul kudika.ro (bleah)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac atractile turistice si locurile neatinse de oameni [ padurile, poienile ].
Nu imi place ca e o tara mizerabila, peste tot gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unele peisaje extraordinare(trebuie sa recunoastem)si cativa oameni extrem de inteligenti si cu mult bun simt.Nu imi place ca e mizerie, sunt foarte multe crime, violuri etc, neatentie si neglijenta, bunul simt e pe cale de disparitie iar"aici gradul de inteligenta ramane constant, dar populatia este in crestere"... Tara noastra se duce de rapa, iar daca nu se vor lua urgent masuri, s-ar putea ca in viitorul apropiat sa nu mai fie posibil acest lucru.