| cyupaku a întrebat:

Tara noastra merge in directia buna?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu

9 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Directia este buna.Destinatia este gresita.

| octav005 a răspuns:

Pai ti se pare ca merge bine? cand nu mai este nici o industrie si fabrica sa produccem ceva? au vandut tot astia.
DECI nu merge bine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are picioare?

Sau poate vrei sa zici, daca "inoata"?!
...gluma proasta.

| Andersen2k18 a răspuns:

Categoric că nu, din cauza oamenilor politici care o conduc. Avem o tara frumoasa pacat ca e populata de asemenea oamenii.Societatea o ia in jos, oamenii de cultura tot mai putini.Se promoveaza prostia si incultura. Oamenii buni nu sunt pusi la conducere, cei prosti.

| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

Niciodată nu va merge in direcția bună avem orgolii și răutate și chiar mult mai multă invidie ne vom npdistruge singuri

| andMM123 a răspuns:

Nu prea la ce reprezentanti ai tarii avem...Cica nu-s sigur da asa am auzit noi suntem mai multi doar ca jumatate din Romania e plecata prin alte tarii...