| anonim_4396 a întrebat:

Ce va propuneți vara asta?

Eu de abia aștept sa îmi antrenez si studiez creierul cu cartea "Antreneaza-ti creierul"de Joe Dispenza, ce tocmai o am acum, am văzut ca are mult feedback pozitiv în U.S.A.
Oricum numai când citesc ceva despre creier ma atrage fiindcă ms pasionează mult domeniul.
De vacante, alta data, acum lucrez la îmbunătățirea și ajutorul meu.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Multe chestii deloc sedentare.

| Nirvanaaa a răspuns:

Voi lucra pe timpul verii, așa ca nu cine știe ce planuri.

| LordCristobal a răspuns:

Mi-ar placea sa ma duc intr-o vacanta cu autocarul si sa fac cat mai multe trasee cu bicicleta.

| Continchiscontsters a răspuns:

Doamne ferește alin ce ai frate ca numai în America te vezi și creiere ce studi frate? Ca și tu ești tot ca noi pe TPU ce America tot vezi frate ca dacă deschizi geamul vezi Logan