Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce va sperie cel mai tare?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile sa stii, de aia ma tot ascund de ele evitandu-le ca sa am o viata linistita din toate punctele de vedere.

| Arthur a răspuns:

În primul rând prostia şi în al doilea rând soacrămea.

| Doηηa a răspuns:

Ora de matematică, fizică, chimie!
Mă îngrozesc!

| Holocaust a răspuns:

Pe langa usile rotative si paianjenii, ma sperie si momentele alea cand am un carcel...Dar nu pot spune ca ma sperie asa de tare.Meh...

| IMC90 a răspuns:

Administratia Financiara si agentii aia dubiosi care-mi bat in usa sa le dau banii rolling on the floor

| Liviu a răspuns:

Omu prost si indiferenta xD

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Liviu):

Tu meriti o medalie de aur.

| Nordic a răspuns:

Să mi se ia libertatea. Să nu pot fi ceea ce sunt eu cu adevărat.

| Dariusuu a răspuns:

Nu stiu inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insectele.

| AnimatedSignature a răspuns:

Apreciez cu @ButterflyFreeStyle, nici eu nu stiu

| papusica987 a răspuns:

Imi e teama de viitor.

| Chio9 a răspuns:

Sa n-am ce manca.

| Hikarie a răspuns:

Hmm cel mai tare ma sperie urmatoarele lucruri: mizeria si insectele

| dIzzEE a răspuns:

Sa fiu intre inculti

| Trybest a răspuns:

Sincer pe mine ma infricoseasa piticii de gradina.(se holbeaza la mine si ma ingrozesc)

| konfing a răspuns:

Dracu.laughing

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru konfing):

De ce, nu ar trebui Dumnezeu?
cel rau te sperie ca asta face el cel mai bine, dar...de Dumnezeu trebuie sa ne fie frica, //sa ne speriem\\

| konfing a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

De ce te-ar speria Dumnezeu? La urma urmei nu El este tatal nostru?happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru konfing):

Da dar e si Judecatorul nostru.

| Crisuu20 a răspuns:

Ce ma sperie straight facesad....Frica este un sentiment care te poate dobori, te poate ingheta la propriu si te poate face sa fii speriat toata viata.Mie imi este frica de multe dar, cel mai mult imi este frica MOARTE.Nu neaparat moartea mea ci si a celor din familie sau prieteni.Sentimentul de frica si moarte combinate te ingheata si te fac sa vezi cat de multe mai aveai de facut pe lumea asta si poate nu o sa mai ai sansa asta, practic iti vezi sfarsitul in fata ochilor.Nu doresc asta nimanui.

| Äike a răspuns:

Mi'e teama de boli, ma ingrozeste doar gandu ca as putea avea pe viitor cancer sau alta boala

| Julia05 a răspuns:

Ma sperie faptul ca poate, doamne fereste, intr-un viitor, voi muri, dar nu din cauze naturale.