| LanaDelRayFan a întrebat:

Ce veti face anul acesta de revelion?

23 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu stiu, o sa stau in casa sad

| LanaDelRayFan explică (pentru DoarBogdan):

Cu prietenii banuiesc, deci macar nu vei fi singur. toate cele bune!

| DoarBogdan a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Hmm, acum ca zici asta, nu o sa spun mai multe detalii T_T

| Mayhem666 a răspuns:

Abia a trecut o saptamana din noiembrie, si deja au inceput sa apara intrebari legate de sfarsitul lui decembrie?
In orice caz, o sa fac exact acelasi lucru pe care l-am facut in fiecare an, si anume, o sa stau acasa.
Nu e ca si cum o sa poti sa pleci undeva cu pandemia asta.

| LanaDelRayFan explică (pentru Mayhem666):

Ce relevanta are? daca intrebam vara, mai ziceam ca pare ciudat. distractie placutalaughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

"daca intrebam vara, mai ziceam ca pare ciudat"

Sper ca esti constienta ca in alte tari, anul nou, 31 Decembrie, e vara. Un exemplu bun ar fi Australia.

| LanaDelRayFan explică (pentru Mayhem666):

Ok, iar eu nu m-am gandit atat de departe. banuiesc ca orice roman alege sa faca pe 31 dec, indiferent de tara. daca tu esti in momentul de fata in alta tara, e fix problema talaughing oricum, ai incercat doar sa fii rautacios. puteai sa raspunzi scurt si la obiect fara alte obiectii, sau sa alegi sa nu raspunzi deloc, seara faina!

| Mayhem666 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Nu cred ca te-ai prins la ce m-am referit cand am dat acel exemplu. In Australia, pe 31 decembrie, E VARA.
Tu ai zis ca revelionul e iarna, iar eu ti-am dovedit contrariul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu știu cum reușesc unii să călătorească și să dea petreceri în perioada asta, eu nu am stare pentru așa ceva până nu trece mizeria asta de pandemie.

| LanaDelRayFan explică (pentru supadeceapa):

Bai, nu stiu, dar eu si prietenii mei suntem vaccinati chiar si cu a 3a dozalaughing) ne permitem! :p laughing)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru supadeceapa):

In cazul asta nu o sa mai calatoresti si nu o sa mai mergi la/dai vreo petrecere vreodata...

| supadeceapa a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

O sa fim în pandemie pentru totdeauna? Poate încă vreo 2-3 ani. Lumea a inceput să se mai vaccineze, eu am speranță că anul viitor pe vremea asta o sa se mai relaxeze atmosfera asta de rahat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru supadeceapa):

Depinde si de guverne sa aiba ceva oo. Pandemia asta e o mina de aur pentru big pharma si pentru toti nenorocitii care fac bani pe spinarea suferintei altora. Citi si-au umplut la noi cuferele cu banii facuti din mizeriile astea de teste Covid...

| LanaDelRayFan explică (pentru supadeceapa):

Nu, de cand s-a refuzat certificatul verde la locul de munca, nr vaccinarilor a inceput sa scada, deci o sa stam cu pandemia asta mult si bine din pacate. nicio sansa ca anul viitor sa se relaxeze, decat daca mai contribuie si guvernul asta cu ceva.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Laba!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Un om sincer. Toata stima si respectul! P.S. Ar fi o idee sa inviti o domnisoara, poate-poate iti ofera macar o mina de ajutor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi îmbată de mă voi sparge.

| LostForForever a răspuns:

O sa muncesc deja avem rezervare de 200 de persoane o sa iasă toți draci din mine in ziua aia laughing) muncesc ca bucătar într-un restaurant dacă se pune din nou restricție sa nu se facă revelionul la munca la mine rămân acasă nu-mi plac cluburile nici petrecerile mi-am loat bicicleta și ma duc ma plimb in parcul meu preferat și aia e dar dacă am norocul sa intru la foodpanda am sa livrez de mâncare este o zi normla care ori care zi revelionul atâta tot nimic diferit sau special niște artificii și petarde și mâncare multă atâta tot nimic altceva

| LanaDelRayFan explică (pentru LostForForever):

Am inteles, serviciu usor! toate cele bune!

| LostForForever a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Multumesc

| SanduDediu74 a răspuns:

Voi merge la tanti Rita si voi taia porcul impreuna cu nea Gelu, vecinul meu bun.