| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce vi se pare mai palpitant? Sa traiesti intr-un vis unde poti face orice dar nu poti simti nimic sau sa traiesti intr-o viata normala unde totul este plictisitor dar trebuie sa astepti pana cand totul va fi mult mai interesant?

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Daca e plictisitor, nu e nevoie sa astempti sa devina interesant. Poti tu sa faci lucrurile interesante.

| Iubibilăă a răspuns:

In viata nu este nimic plictisitor si nu trebuie sa astepti ceva interesant pentru ca viata este deja asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata nu e plictisitoare. Orice lucru pe care il faci, il poti transforma intr-unul interesant. Nu-mi doresc sa traiesc intr-un vis, imi ajunge ''cosmarul'' numit viata.