| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Vi s-a parut vreodata in viata asta sa traiti ceva de genul acesta. Ma daca nu este ceva spicy in viata, adrenalina ceva acolo parca simti ca traiesti degeaba, monoton. Mie personal mi se pare foarte interesant acest lucru.
Iar aceste lucruri nu mereu apar, adica rar.
Ce activitati vi se par voua spicy?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu am avut niciodata timp sa cred ca traiesc degeaba, sau ca ma plictisesc, dimpotriva, am avut numai senzatii tari, numai decizii majore de luat in viata si nu regret ca le-am luat si am trait cat alti 20 la un loc.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Care e secretul?

| dullcat a răspuns:

Depinde de fiecare.Altii aleg cataratul pe munte pentru sau parasutismul pentru a simti adrenalina, pe cand altii aleg sa vizioneze filme horror sau sa urce pe cladiri inalte.

| Hyperion7 a răspuns:

Mmm,cred că da.
Fără putina adrenalina nu prea pot face nimic.
La mine ar fi ascultatul muzicii, in special dance.
Mă face să am chef de orice.
Dar în cazul tau?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

E o zi obisnuita pentru mine. Opinia mea este ca ceva spicy este sa faci un lucru pe care parintii au zis sa nu faci, sa faci ceva ce tie ti se pare ca este ilegal. (nu recomand)

| FloreaOvidiuAdrian a răspuns:

Eu iarna ma arunc in lacuri inghetate.