| evadria13 a întrebat:

Poti sa traiesti cand simti ca nu ai niciun rost in viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. Nu astepta nimic de la nimeni. Fa-ti "rostul" singura in viata. Fa lucrurile care iti plac, care te atrag, fii fericita. Sunt sigura ca fiecare macar o data si-a spus ca nu are niciun rost in viata. Dar noi suntem cei care dam sens vietii noastre, noi suntem cei care trebuie sa ne luam de urechi, eventual sa ne dam si doua palme si sa ne ridicam singuri capul. Trebuie sa fim mai increzatori si sa stim sa traim viata cu adevarat. Ai un rost in viata, ca daca nu aveai nu o mai primeai.

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Da.Pentru ai mei.Sunt prea buni ca sa ii las sa vada anomaliile mele. Vreau sa ii fac mandrii de mine. Mie nu am ce sa-mi demonstrezwinkingEu stiu dejasmug