| AAlinaaa a întrebat:

Cum credeti ca va fi Romania in viitor? happy Credeti ca basescu o sa mai fie presedinte? Daca nu ar mai fi el Romania o sa se ridice?

5 răspunsuri:
| Pitbull305 a răspuns:

Cu Basescu, Romania nu are un viitor prea bun, si nici nu o sa mai fie presedinte.

| addha a răspuns:

Cu parlamentarii care sunt acum nu vad un viitor prea stralucit pentru tara! Basescu fiind la al doilea mandat nu mai are voie sa candideze, dar am un presentiment rau ca tot oamenii de ai lui vor venii la putere!straight face

| daria2000 a răspuns:

Cred ca Romania o sa fie altfel in viitor fara Basescu si cred ca in curand o sa ne numim "RROMANIA".

| speeder a răspuns:

Va fi cu multi, foarte multi tigani, din pacate...

| Alin117 a răspuns:

Basescu n-are cum sa mai fie presedinte deoarece este la al doilea mandat!winking