| tinichea a întrebat:

Ce vra sa fie acest TPU? Un mediu de conversatie, ura, haita de lupi (care pe care), bata si restul?

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Cred ca tu de incadrezi la categoria ¨urá¨.
Acum frate sa fim sinceri, pe cine urasti atat de mult, sau te-a suparat in asa hal de ai dat 500 de stupizi in 3 zile?
Acum o sa-mi dai stupid ca te-am certat.straight face

cami
| cami a răspuns:

Mie-mi place de tine laughing. Pac, te-a deranjat ceva... Hai cu stupidu' (si nu, nu vreau sa ma pun bine cu tine rolling on the floor )
Fiecare voteaza cum crede. Daca cineva spune ca-i plac cartofii prajiti, si eu pac cu stupidul, inseamna ca atat de ma duce capul.
Ce treaba au restul cu mine? Pana acum spun ca nu ii intereseza, ca le sunt indiferente voturile "stupid", iar acum. cica sa se ia masuri in legatura cu tine.
Nu, de ce sa se ia? Cei care-si voteaza in draci muzele, (indifrent daca-ar fi folositoare/inteligente), de ei ce se mai spune? Cu ei n-ar trebui luate masuri?

| BUBULINA a răspuns:

Hai lasa-ne

| Gabry a răspuns:

"Acest TPU" este o comunitate unde ne ajutam unii pe altii.
Daca ai incerca sa fi mai serios, si sa iti folosesti contul cu cap, nu pentru a da stupizi, nu ti sar mai parea un mediu de ura!

| cutie a răspuns:

Da mha tine-o tot asa! Esti din ce in ce mai aproape!

| elia a răspuns:

hee heeHai ma stim cu totii ca ti-ai facut acest cont ca sa te dai drept prosthee heeTine-o tot asa!

| meyryi a răspuns:

Un site unde poti gasi un raspuns la intrebarile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai inteles tu gresit, doar atat. TPU e o comunitate de oamenii care cauta intrebari si asteapta raspunsuri pe masura asteptarilor celor care au pus intrebarea.
Si ca sa iti raspund mai la obiect... tu poti sa ma atingi pe mine?