| Sylvye a întrebat:

Ce vrea sa spuna un baiat cu "mie imi plac fetele caloase"?

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Cred ca a vrut sa spuna ca-i plac fetele inalte.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ori ai înțeles tu greșit, ori îi plac fetele "îndesate". Băiatul știe ce vrea!hee hee
Acum, tu știi dacă a făcut referire la tine, ori a generalizat!

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca nu a incurcat termenul inseamna ca ii plac fetele cu pielea intarita laughing) ceea ce nu cred. Probabil se referea la fetele plinute, asta este termenul cel mai apropiat la care ma pot gandi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,super. Fiecare cu imaginația lui, nu-mi mai zic părerea laughing Du-te și întreabă-l dacă vrei să afli, și, roagă-l să se exprime mai „interesant "