| availablehandyman a întrebat:

Ce ziceti credeti in sfarsitu lumi?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Încă nu m-am sucit într-atât de mult.

| pwp a răspuns:

Nu,e o prostie.

| onasis1961 a răspuns:

DA! Sigur cred, dar nu acum ci foarte foarte departe în timp.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cred si in el, dar cred intr-un Dumnezeu care va judeca pe toti, un sfarsit va fi la tot.

| WhatheWow a răspuns:

Eu cred ca toata lumea are un sfarsit, restul e doar material pentru speculatii!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu nu cred. Oricum doar Cel de sus stie. Totusi e a mia oara cand zic oamenii ca e sfarsitul lumii. Eu m-am uitat pe un documentar si se zice ca oamenii de stinta au gresit si sfarsitul lumii va fi peste 2.000 de ani.Chiar nu stiu ce sa zic, ca doar mayasii (cei care au prevestit sfarsitul lumii in 2012) sunt mai destepti decat oamenii de stiinta (pararea mea).

| TwiXXXie a răspuns:

Nope

| ImiPlacToate a răspuns:

Nu

| oannapg a răspuns:

Nu cred în sfârșitul lumii*.

| tpuVLADD a răspuns:

Nu,eu nu cred.Probabil va fi un cutremur, dar nu Armagedon-ul.Calendarul mayas se termina pe 21.12. 2012, de-asta toata lumea zice ca atunci se produce APOCALIPSA.