| Rux_5597 a întrebat:

Ce ziceti de baietii de genul : "Pentru mine a muncit tata"?

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Incapabili sa se descurce.-asa vor ajunge-

| SweetCandy a răspuns:

Sa fie sanatosi si sa se roage l Dumnezeu sa le mai traiasca o vreme buna tatii! k in nadejdea lor...oh go on se duce naibii...

| PauLa.M a răspuns:

Pai genul ala de baieti nu o sa stie sa se descurce niciodata singuri straight face
cand dau de o problema "taataaaaa! heeelp"
mi se par niste prosti straight face care au impresia ca daca au un BMW seria 5 cu 200 de cai in care benzina o punea tata banii, cuceresc toate fetele... dar de fapt cuceresc pitzipoancele big grin

| PauLa.M a răspuns:

Da e misto laughing
da cand e al meu nu a lui, ca daca e a lui nu mi l da mie laughing big grin
recunosc ca si mie mi plac laughing

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Pai straight face nu prea`ntselegstraight face
a muncit dar in continuare cine va munci?
adicalaughing o strans tacso bani?
nu prea`ntseleg straight face
oricum daca e cum imi trece mie prin capstraight face
sun genu de baieti
care stau cu... burta`n sus
si asteapta sa fie serviti!
si genu asta de baieti sunt...

:-& yacsz

| Miruna3094 a răspuns:

Ma enerveaza astfel de baietii care depind de ''tati'' si care cred ca dc au bani pot face orice si care uita sa ii respecte pe ce din jurul lor

| dragosh a răspuns:

Paula, hai ma ca bmw seria 5 e chiar super mistolaughing

| canarita a răspuns:

Pai in pat pe cine mai cheama? Tot pe tata...sa presteze in locul lui?

| Mo a răspuns:

Cunosc cativa baieti de ''bani-gata''rolling eyesSi pot sa spun ca nu-i suport deloc! Ma intreb ce vor face cand va veni timpul sa se descurce si singuri...